Masaż

Poznaj naszą ofertę masaży

W naszym gabinecie wykonujemy różnorodne masaże wybranych części ciała, dopasowane do potrzeb pacjenta i jego dolegliwości. Naszym klientom proponujemy masaże klasyczne i lecznicze, które skutecznie rozluźniają tkanki oraz przynoszą ulgę w bólu. Są one pomocne w terapii kręgosłupa i stawów, wzmożonego napięcia oraz mięśni przeciążonych wysiłkiem fizycznym. Poprawiają przepływ limfy, pomagają dotlenić skórę oraz pozytywnie wpływają na wszystkie komórki ciała, pozwalając odprężyć się i zmniejszyć problemy zdrowotne.

Masaż klasyczny

Klasyczny masaż działa rozluźniająco na mięśnie, stymuluje krążenie krwi obwodowej i limfy, a ponadto wspiera działanie układu oddechowego, pokarmowego i nerwowego.

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy to propozycja dla osób z dolegliwościami narządów ruchu. Niesie ulgę w bólach głowy i pleców, zaburzeniach napięcia mięśniowego i stanach chorobowych.

Masaż sportowy

Masaż sportowy

Masaż sportowy to zabieg dedykowany dla aktywnie trenujących osób. Przygotowuje do wysiłku, przyspiesza regenerację, zmniejsza ryzyko kontuzji i łagodzi stres.

Masaż kręgosłupa

Masaż kręgosłupa

Masaż kręgosłupa zmniejsza dolegliwości wywołane przeciążeniem, zwyrodnieniami oraz dyskopatią, a zarazem ogranicza napięcie mięśniowe i koi nerwobóle w obrębie pleców.

Masaż biurowy i szkolenia dla firm

Masaż biurowy

Masaż biurowy to zabieg dla osób wykonujących codzienną, wielogodzinną pracę siedzącą. Niweluje zmęczenie i napięcie mięśniowe karku, pleców, ramion i nadgarstków.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny to skuteczny sposób na odprężenie całego ciała. Niweluje stres, wycisza, zmniejsza napięcie mięśni oraz ułatwia relaks i regenerację organizmu.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską sprzyja rozbijaniu i odprowadzaniu nadmiaru wody z tkanek. Poprawia krążenie limfy i ukrwienie, skutecznie ujędrniając i wyrównując skórę.

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy umożliwia pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, widocznej jako cellulit. Modeluje sylwetkę i zmniejsza widoczność tzw. skórki pomarańczowej.

Call Now Button