Masaż biurowy

Masaże biurowe – Work Site w ramach pakietu socjalnego to nie tylko kwestia wizerunku nowoczesnej firmy. Chwila relaksu w godzinach pracy zwiększa koncentrację i wydajność, odpręża i rozluźnia napięte mięśnie, za co odpowiada nie tylko stres, ale także nieprawidłowa postawa podczas pracy przy komputerze. Masaż wykonywany w siedzibie firmy jest połączeniem technik relaksacyjnych z fizjoterapeutycznymi, których celem jest redukcja bólu, napięcia i stresu. Masaż Work Site odbywa się w ubraniu i bez oliwki przy zachowaniu pełnej intymności i higieny.

Cena:

  • cena jest ustalana indywidualnie z Klientem
Masaż biurowy
Masaż biurowy staje się popularny w firmach, szczególnie we wrocławskich korporacjach, w których pracodawcy chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników. We Wrocławiu tzw. Work Site coraz częściej znajduje się w ofercie pakietów socjalnych.

Masaż biurowy w miejscu pracy

Dużo osób we wrocławskich biurach wykonuje swoje zadania w pozycji siedzącej, która negatywnie wpływa na kręgosłup. Spędzanie ośmiu godzin bez ruchu przyczynia się do złego samopoczucia, zwiększa odczuwanie stresu oraz bólu wynikającego z napięcia mięśni. Nawet krótki masaż potrafi usunąć nieprzyjemne dolegliwości.
Masaż biurowy organizowany jest w miejscu pracy, w dogodnych dla Klienta godzinach, bez konieczności wychodzenia z firmy. Ofertę masażu biurowego z Punktu Rehabilitacji można wykorzystać na miejscu w ramach pakietu socjalnego. Work Site staje się również częścią organizacji eventów, szkoleń czy branżowych konferencji, których uczestnicy spędzają dużo czasu w niezmienionej pozycji.

Zalety masażu biurowego

Masaż przede wszystkim odpręża napięte mięśnie i zmniejsza poziom stresu oraz zmęczenia. Zwiększa efektywność pracowników oraz koncentrację przy wykonywanych zadaniach. Dzięki masażom można polepszyć atmosferę w firmie, gdyż wszyscy są mniej zestresowani. Pracodawcy mówią również o mniejszej liczbie zwolnień lekarskich, ponieważ udaje się skutecznie zapobiegać rozwojowi schorzeń kręgosłupa. Sam masaż nie trwa długo, bo od 10 do 30 minut, więc każdy zatrudniony może wykorzystać swoją przerwę na regenerację i relaks.

Jak wygląda masaż biurowy?

Fizjoterapeuta zapewnia wszystkie potrzebne sprzęty. Przy tego typu masażach używane są profesjonalne krzesła. Pracownik w komfortowych warunkach może skorzystać z usług rehabilitanta. Work Site wykonywany jest w ubraniu, bez użycia olejków.

Lepsze warunki w firmach

Liczba firm, które decydują się na wykorzystanie masażu biurowego stale rośnie. W korporacjach na terenie dużych miast, takich jak Wrocław, masaże biurowe są opcją chętnie wybieraną przez zatrudnionych. Pracownicy odczuwają większą motywację i zadowolenie, podczas gdy sama organizacja wzmacnia swój atrakcyjny wizerunek na rynku pracy. Zapraszam do kontaktu.

Call Now Button