Rehabilitacja

Poznaj naszą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych

W naszym gabinecie wykorzystujemy nowoczesne metody rehabilitacji, które pomogą zdiagnozować problem i zlikwidować jego przyczynę. Oferujemy zabiegi, które przywracają ogólną sprawność fizyczną, pozytywnie wpływając także na psychikę i samopoczucie pacjenta. Pomagamy osobom dorosłym i dzieciom, rehabilitując ich po chorobach, kontuzjach i powikłaniach po leczeniu oraz umożliwiając im powrót do normalnego funkcjonowania. Prowadzimy terapię manualną i indywidualną, ćwiczenia rehabilitacyjne oraz oklejanie specjalnymi plastrami.

Terapia manualna

Terapia manualna

Terapia manualna, oparta na różnego typu masażach i manipulacjach, jest stosowana w leczeniu dysfunkcji układu ruchu – mięśni, stawów, więzadeł i kręgosłupa.

Ćwiczenia rehabilitacyjne

Ćwiczenia rehabilitacyjne

Ćwiczenia rehabilitacyjne przyspieszają leczenie i odzyskanie sprawności przy schorzeniach takich, jak wady postawy, choroby reumatoidalne czy stan po udarze mózgu.

Tensiotaping i kinesiotaping

Tensiotaping i kinesiotaping

Tensiotaping i kinesiotaping polegają na oklejaniu fragmentów ciała elastycznymi plastrami, które redukują ból, zmniejszają obrzęki i przyspieszają regenerację po kontuzjach.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna pozwala dobrać rodzaj zabiegów do zmieniającego się stanu pacjenta, lecząc dysfunkcje, przywracając utraconą sprawność oraz likwidując ból.

Call Now Button