O nas

Punkt Rehabilitacji

Arkadiusz Bohonos

Punkt Rehabilitacji to nowoczesny gabinet, w którym każdy pacjent może skorzystać z dobroczynnego działania zabiegów rehabilitacyjnych i masaży. Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia, zlikwidowanie dokuczliwych schorzeń oraz pomoc w powrocie do pełnej sprawności.
Nasz zespół to doświadczeni fizjoterapeuci, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić jak najwyższą jakość świadczonych usług. Biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, ciągle rozszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, służąc radą i pomocą pacjentom w każdym wieku. Dzięki naszej pracy wiele osób skutecznie uporało się z bolesnymi dolegliwościami, ciesząc się obecnie pełną sprawnością i dobrym samopoczuciem.
Nasi specjaliści pomagają w rozwijaniu, utrzymaniu i przywracaniu sprawności, posługując się sprawdzonymi, efektywnymi metodami i zabiegami. Wykonujemy masaże klasyczne i lecznicze, prowadzimy ćwiczenia rehabilitacyjne oraz terapię manualną, uzupełnianą również kinesiotapingiem. Pomagamy dzieciom, dorosłym, seniorom, a także sportowcom, oferując najlepsze usługi fizjoterapeutyczne na terenie Wrocławia.

Na zabiegi zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy gabinetu. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, a na terenie miasta świadczymy także usługi mobilne, oferując rehabilitację i masaże w domu pacjenta.

Call Now Button